0
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی رابین (برندینگ، بسته‌بندی و فروش آنلاین)
021-77649262

سؤالات متداول

در حال حاضر تنها امکان "پرداخت آنلاین" برای خریداران فراهم شده است و امکان "پرداخت در محل" وجود ندارد.
ارسال فوری در تهران به این معناست که بلافاصله پس از خرید و در عرض یکساعت، ارسال کالا صورت گرفته و مشتری می‌تواند بلافاصله سفارش خود را تحویل بگیرد.
در صورت ناموجود بودن کالا، می‌توانید با لمس دکمۀ "پیش‌خرید" وارد صفحۀ ثبت سفارش شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل فرمایید تا همکاران ما، شارژ مجددِ کالا را پیگیری نمایند.
در تهران: ارسال سفارشات با مبلغ کمتر از 200,000 تومان با پرداخت هزینۀ 15,000 تومانی توسط مشتری، صورت خواهد گرفت. سفارشات با مبلغ بیشتر از 200,000 تومان به صورت رایگان ارسال می‌شود. در شهرستان: ارسال سفارشات با مبلغ کمتر از 200,000 تومان با پرداخت هزینۀ 15,000 تومانی توسط مشتری، صورت خواهد گرفت. سفارشات با مبلغ بیشتر از 200,000 تومان به صورت رایگان ارسال می‌شود.
در تهران: کالا بلافاصله پس از خرید و در عرض یکساعت به دست خریدار می‌رسد. در شهرستان: به دلیل ارسال کالا از طریق پست، یک تا سه روز پس از خرید، کالا به دست خریدار خواهد رسید. پس از ارسال کالا، مأمور پست برای تحویل کالا به درب منزل مشتری مراجعه نموده و در صورت عدم حضور مشتری در منزل کالا به اداره پست برگشت خورده و مشتری چند روز مهلت دارد تا با مراجعه به اداره پست، کالا راتحویل بگیرد. در غیر اینصورت کالا به شرکت، عودت داده می‌شود.
در صورتی که مشتری پس از خرید، قصد انصراف از خرید و بازگشت کالا را داشته باشد، هزینۀ عودت کالا بر عهدۀ مشتری خواهد بود.
۱ - در مورد کالاهای شکستنی در صورت آسیب‌دیدگی کالا در زمان تحویل توسط مامور پست، خریدار باید صورت‌جلسه آسیب کالا را از مامور پست دریافت کند و از طریق پست پیگیر باشد. ۲ - درصورتی‌که پس از ثبت سفارش از خرید کالا منصرف شوید، باید هرچه سریع‌تر قبل از ارسال کالا از طریق ارسال درخواست در صفحه «تماس با ما» و یا تماس با شماره پشتیبانی درج‌شده در همان صفحه اطلاع دهید، در این صورت هزینه خرید به‌صورت کامل به‌حساب خریدار واریز خواهد شد. ۳ - در صورت خرید و ارسال کالا، در صورتی که قصد بازگشت کالا را داشته باشید باید حداکثر تا 48 ساعت علاوه بر اعلام انصراف از خرید خود به واحد فروش شرکت، کالا را مسترد نمایید. در این حالت برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در شرایط اولیه حفظ شده و از آن استفاده نشده باشد و همچنین به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن ارسال شود. اگر کالا به همراه هدیه ارسال شده است، بازگرداندن هدیه همراه نیز الزامی است. در این صورت ظرف 48 ساعت کاری کل مبلغ اولیه پرداخت شده، به حساب خریدار واریز می‌شود. توجه داشته باشید هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا امکان استفاده از این سرویس را لغو می‌کند.

سبد خرید

ارسال رایگان و آنی ( سفارش‌های بالای 200 هزار تومان برای تهران و شهرستان)

حساب کاربری

ثبت نام

ورود