0
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی رابین (برندینگ، بسته‌بندی و فروش آنلاین)
021-66914488

مدت زمان مجاز برای بازگشت کالای خریداری شده چقدر است؟

خریداران محترم می‌توانند حداکثر در مدت 7 روز کاری از سفارش خود انصراف دهد یا کالای خریداری‌شده را بازگشت دهند. رابین نیز با تکیه بر اصل مشتری‌مداری و احترام به قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده، به ‌تمامی مشتریان خود این امکان را می‌دهد که بتوانند کالای خود را بازگردانند.

شرایط بازگشت کالا به چه صورت است؟

۱ – در مورد کالاهای شکستنی در صورت آسیب‌دیدگی کالا در زمان تحویل توسط مامور پست، خریدار باید صورت‌جلسه آسیب کالا را از مامور پست دریافت کند و از طریق پست پیگیر باشد.

۲ – درصورتی‌که پس از ثبت سفارش از خرید کالا منصرف شوید، باید هرچه سریع‌تر قبل از ارسال کالا از طریق ارسال درخواست در صفحه «تماس با ما» و یا تماس با شماره پشتیبانی درج‌شده در همان صفحه اطلاع دهید، در این صورت هزینه خرید به‌صورت کامل به‌حساب خریدار واریز خواهد شد.

۳ – در صورت خرید و ارسال کالا، در صورتی که قصد بازگشت کالا را داشته باشید باید حداکثر تا 48 ساعت علاوه بر اعلام انصراف از خرید خود به واحد فروش شرکت، کالا را مسترد نمایید. در این حالت برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در شرایط اولیه حفظ شده و از آن استفاده نشده باشد و همچنین به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن ارسال شود. اگر کالا به همراه هدیه ارسال شده است، بازگرداندن هدیه همراه نیز الزامی است. در این صورت ظرف 48 ساعت کاری کل مبلغ اولیه پرداخت شده، به حساب خریدار واریز می‌شود. توجه داشته باشید هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا امکان استفاده از این سرویس را لغو می‌کند.

ارسال سفارشات با چه هزینه‌ای انجام می‌شود؟

قبل از ثبت سفارش، در صفحه محصول به نام فروشنده دقت فرمایید.

در صورتی که فروشنده کالا “رابین” باشد به این معناست که کالا از انبار مرکزی برای شما ارسال خواهد شد. در این صورت:

  • در تهران هزینه ارسال برای سفارش‌های بیشتر از 200,000 تومان رایگان بوده و خریدهای کمتر از این مبلغ با دریافت هزینه 20,000 تومان ارسال می‌شوند.
  • در شهرستان ارسال کالا از طریق پست صورت می‌گیرد، هزینه ارسال برای سفارش‌های بیشتر از 200,000 تومان رایگان بوده و خریدهای کمتر از این مبلغ با 20,000 تومان ارسال می‌شوند.

برای سایر فروشندگان، هزینه ارسال به صورت اختصاصی در صفحه محصول، درج شده است.

در صورتی که فروشنده ای هزینه ارسال اختصاصی خود را ثبت نکرده باشد، برای سفارشات کمتر از 200,000 تومان مبلغ 20,000 تومان به عنوان هزینه ارسال دریافت خواهد شد و ارسال خریدهای بیشتر از 200,000 تومان رایگان خواهد بود.

برای مطالعۀ شرایط بازگشت کالا به بخش قوانین و مقررات سایت مراجعه فرمایید.

چقدر زمان می‌برد تا کالا پس از خرید به دست خریدار برسد؟

1- کاربران محترم بر اساس اطلاعات فروشنده و زمان ارسال که در صفحه محصول، درج شده است اقدام به خرید نمایند.

2 – در صورتی که نام فروشنده در صفحه محصول، “رابین” باشد به معنای خرید مستقیم از محصولات موجود در انبار رابین بوده و این سفارشات در شهر تهران به‌وسیله «پیک» و برای سایر نقاط کشور به‌وسیله «پست» ارسال خواهد شد.

3- در صورتی که نام فروشنده، فردی به جز رابین باشد به معنای خرید از market place بوده و کالا از طرف فروشنده آن و توسط پست یا باربری برای خریدار ارسال خواهد شد.

پس از ارسال کالا، مأمور پست برای تحویل کالا به درب منزل مشتری مراجعه نموده و در صورت عدم حضور مشتری در منزل کالا به اداره پست برگشت خورده و مشتری چند روز مهلت دارد تا با مراجعه به اداره پست، کالا راتحویل بگیرد. در غیر اینصورت کالا به شرکت، عودت داده می‌شود.

سبد خرید

ارسال مستقیم و بی‌واسطه کالاهای دست‌ساز از کارگاه

حساب کاربری

ثبت نام

ورود