0
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی رابین (برندینگ، بسته‌بندی و فروش آنلاین)
021-66914488

شرایط بازگشت کالا به چه صورت است؟

۱ – در مورد کالاهای شکستنی در صورت آسیب‌دیدگی کالا در زمان تحویل توسط مامور پست، خریدار باید صورت‌جلسه آسیب کالا را از مامور پست دریافت کند و از طریق پست پیگیر باشد.

۲ – درصورتی‌که پس از ثبت سفارش از خرید کالا منصرف شوید، باید هرچه سریع‌تر قبل از ارسال کالا از طریق ارسال درخواست در صفحه «تماس با ما» و یا تماس با شماره پشتیبانی درج‌شده در همان صفحه اطلاع دهید، در این صورت هزینه خرید به‌صورت کامل به‌حساب خریدار واریز خواهد شد.

۳ – در صورت خرید و ارسال کالا، در صورتی که قصد بازگشت کالا را داشته باشید باید حداکثر تا 48 ساعت علاوه بر اعلام انصراف از خرید خود به واحد فروش شرکت، کالا را مسترد نمایید. در این حالت برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در شرایط اولیه حفظ شده و از آن استفاده نشده باشد و همچنین به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن ارسال شود. اگر کالا به همراه هدیه ارسال شده است، بازگرداندن هدیه همراه نیز الزامی است. در این صورت ظرف 48 ساعت کاری کل مبلغ اولیه پرداخت شده، به حساب خریدار واریز می‌شود. توجه داشته باشید هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا امکان استفاده از این سرویس را لغو می‌کند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ارسال مستقیم و بی‌واسطه کالاهای دست‌ساز از کارگاه

حساب کاربری

ثبت نام

ورود